Jak możesz pomóc?

Możesz przekazać 1% podatku

Fundacja „Słoneczna Akademia” jest Organizacją Pożytku Publicznego od 2014 roku. Nieprzerwanie od tego momentu można nas wspierać za pomocą przekazania 1% z podatku. Uzyskaną w ten spósób pomoc przeznaczamy w głównej mierze na materiały plastyczne, które są następnie wykorzystywane podczas zajęć z dziećmi i młodzieżą, oraz do realizacji celów statutowych.

Numer KRS: 0000398589

Utworzyć zlecenie stałe lub dokonać przelewu jednorazwego

Nawet drobna kwota ale przekazywana regularnie pomaga lepiej zaplanować i zorganizować działania fundacji.

Jednorazowa wpłata choć małej kwoty też jest dla nas i naszych podopiecznych wielkim wspraciem za które jesteśmy zawsze bardzo wdzięczni!

Nr konta Fundacji w Santander Bank: 07 1090 1030 0000 0001 1730 2855

Wolontariat

Jeśli interesujesz się animacją kulturalną oraz lubisz rozmawiać z dziećmi i młodzieżą to zapraszamy do współpracy. Możesz współprowadzić warsztaty edukacyjno-plastyczne razem z nami, lub tylko przygotowywać ciekawe zajęcia dla naszych podopiecznych. Zapraszamy młodzież, studentów i dorosłych do współpracy z fundacją „Słoneczna Akademia”. Ty także możesz nieść radość i uśmiech tym, którzy tego potrzebują.

Zapraszamy też do pobierania materiałów z naszej sekcji „Do Pobrania” i zachęcamy do realizacji zadań z najbardziej potrzebującymi we własnym zakresie. Aktywna postawa Nas, którym zależy, pozwala codziennie zmieniać świat na lepsze.